Přijeďte k nám a užijte si

Hotel Malý Pivovar

    

golfová hřiště

Jste-li vášnivými hráči golfu, pak hotel MALÝ PIVOVAR **** zaujímá pro Vás strategickou polohu mezi několika hřišti.

Dvě hřiště se nachází v kraji Středočeském a dvě hřiště v kraji Libereckém. Ať už si vyberete kterékoliv z nich, bude to správná volba. Hřiště jsou koncipována tak, aby si na nich skvěle zahráli hráči od začátečníků až po mistrovské kategorie.

 

Golf Club Liberec Machnín

vzdálenost: 43 km
Golfové hřiště nedaleko centra Liberce se rozkládá na ploše 40 ha, na kterých je v současné době vybudováno 18 normovaných jamek s celkovým handycapem 68. Hřiště, se svými 4.754m (muži), nepatří mezi ty nejdelší, ale je technické a má rozhodně nezapomenutelnou scenérii podještědí.

www.gc-liberec.cz

Ypsilon Golf Liberec

vzdálenost: 52 km
Golfové hřiště ležící v nadmořské výšce 420 - 470 m.n.m a je umístěno do krásné přírody bez civilizačního ruchu nedaleko přehradní nádrže Fojtka u Liberce. Na členitém území bylo vytvořeno 18 specifických jamek. Celková délka hřiště přesahuje šest tisíc metrů. Par hřiště je 72. Hřiště má klasickou skladbu 4 tříparové, 4 pětiparové a 10 čtyřparových jamek.

www.ygolf.cz

Sand Martin´ Golf Mladá Boleslav

vzdálenost: 21 km
Výtvor z dílny společnosti Golfer je koncipován tak, aby měl vysokou sportovní hodnotu z mistrovských odpališť. Hra ze zbývajících odpališť svojí obtížností odpovídá výkonnosti ostatních kategorií. Výzvou je jistě nejdelší par 5 v České republice - jamka č.15, která z mistrovských odpališť dosahuje 652m.

www.golfmladaboleslav.cz

Golf Paradise Benátky nad Jizerou

vzdálenost: 35 km
Ojedinělé golfové hřiště linksového typu s 18 –ti dlouhými jamkami, zvlněnými fairwayemi, těžkým roughem, členitým okolím greenů s pěti odpališti. Jamky jsou navrženy s množstvím vodních a pískových překážek. Nabízí hru podle handicapu od začátečníků až po mistrovské kategorie dle vzdálenosti zvoleného odpaliště.

www.czgolf.cz

přejít na mapu / go to map

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net